Мережа дитячих закладів Emily Club

Емілі Клуб – Навчальний центр для дітей, батьків та педагогів. Діткам сподобаються наші численні і різноманітні розвиваючі заняття, музика, танці, малювання, творчість, підготовка до школи, наукова лабораторія і, звичайно, спорт. Дорослим пропонуються заняття йогою, живописом, відвідування найрізноманітніших майстер класів і тренінгів. Проводимо тренінги з навчання педагогів та пропонуємо програму стажування для студентів.
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club11/12/2018 @ 10:16
Вітаємо з Днем народження нашого сервіс-менеджера Natalia Paromskaya!

Наталю, Ви крута! З першої секунди знайомства - точно наша :) Завжди в курсі всіх подій, знаєте, як діяти і всім приносите море позитиву!

Бажаємо радіти життю щомиті, відвідати найзаповітніші куточки нашої планети, і обов'язково відкрити свою дитячу бібліотеку :)

Вся #EmilyTeam любить і міцно-міцно обіймає!!!! ❤️❤️❤️
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club11/11/2018 @ 11:54
Ми дуже весело проводимо час на заняттях з англійської, тому що кожного дня до нас приходять гості то рожеві коники, то тигреня, то лялька Мірабелла, то півник Бен!

Наші діти дуже люблять коли, ми разом втішаємо тих хто сумує. На цьому тиждні ми втішали конячку, яка не любить дощ; ляльку, яка не мала друзів і подружилася з нашими дітьми; Мірабеллу, яка також хотіла дружити з усіма, але дехто їй відмовив)
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club11/10/2018 @ 8:56
Дуже часто батьки звертаються до нашого логопеда Ирина Возная з питанням того, чи впливають аденоїди на розвиток мовлення дитини. Ось як пояснює зв'язок Ірина.

"Однійєю з найбільш частих паталогій вуха, горла, носа, що призводять до тяжких порушень мовлення у дітей є аденоїди.

Аденоїди - надмірне розростання носоглоткової мигдалини, яка веде до утруднення носового дихання. При цьому повітря надходить в порожнину глотки через рот, неочищене і холодне. Треба пам'ятати, що стимулює роботу дихального центру тільки носове дихання.

В складках аденоїдів міститься рясна бактеріальна флора, що є джерелом частих повторюваних гострих запалень і хронічних захворювань носоглотки. Це може призвести до зниження біологічного слуху в дитини. В результаті утруднення відтоку крові від головного мозку, викликаного застійними явищами в порожнині носа, у дітей нерідко виникають головні болі.

Вимушені часті короткі вдохи дитини, що має аденоїди, ведуть до того, що мозок постійно перебуває в стані кисневої недостатньості.

Описане вище немуниче тягне за собою мовне порушення у дітей: стерта форма дизартрії , порушення фонематичного слуху, загальний недорозвиток мовлення.

Лікування аденоїдів - важливе питання отолорингології. На початковій стадії таке захворювання можна вилікувати консервативними способами. А ось запущені форми доведеться лікувати оперативним втручанням.

Розвиток аденоїдів не можна пускати на самоплив. Це питання необхідно вирішити якомога раніше і максимально ефективно!"
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club11/09/2018 @ 11:25
Прочитав історії нашого садочку - і гарний настрій на весь день забезпечено!
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club11/08/2018 @ 11:27
А на наше ранкове коло навіть морські свинки приходять :)