EMILY DAY CARE — садочок для діток від 2-х до 4-х років

Наше завдання – зацікавити, підтримати, захопити, направити, виявити і розвинути таланти кожної дитини. Навчити формувати для себе цілі і успішно їх досягати.  В групах 12-14 діток, з якими знаходиться по 2 вихователі. Дітки в садочку розподілені на групи за віком:

  1. 2-3 роки — молодша група
  2. 3-4 роки — середня група

Маємо два варіанти відвідування:

  1. 8.00-19.00
  2. 9.00-13.00
  • Разом з батьками, ми турбуємося не тільки про виховання та розвиток дітей, але й дбаємо про їхнє здоров’я. Діток зранку оглядає лікар з приватної клініки Ліко-Мед, з якою ми співпрацюємо. Також за потребою, лікар надає консультування педагогам.
  •  Для діток садочку оформлено річні страхові поліси від нещасних випадків (не потребує додаткової оплати).
  •  Щодня приміщення дитячого садка обробляється бактерицидною лампою (кварцується), провітрюється та зволожується.
  •  Садочок працює за авторською програмою розробленою методистом та викладачами з урахуванням індивідуальних особливостей дітей дошкільного віку з питань організації освітнього процесу. Програма складена з урахуванням основних вимог МОН України щодо вікових особливостей дітей (що діти повинні знати та вміти у даному дошкільному віці) та з використанням сучасних освітніх тенденцій; використовуються вже існуючі програми розвитку «Дитина», «Впевнений старт», «Я у світі», «Hunko S.Y. of Associated Symbols». В програмі розвиваючі заняття, розвиток мовлення, розвиток емоційного інтелекту, спортивні заняття, творчі, музичні, проектна діяльність. Заняття посилені технологією критичного мислення. Розклад та режим дня доступний на фото.

 

  • Здорове харчування. Питання харчування є надважливим, ми прагнемо, щоб їжа була не тільки смачною, але й корисною. Саме тому, наш садок дотримується принципів здорового харчування. Меню ретельно розроблене дієтологом, воно відповідає потребам дітей і збагачене різноманітними крупами, сезонними овочами і фруктами, медом, горіхами.
  •  Прогулянки на власному огородженому майданчику. Режим дня дитячого садка передбачає щоденне проведення денної прогулянки після занять та вечірньої — після полудня

Для детальнішого знайомства з нашими садочками, заповніть, будь ласка, форму

Реєстраційна форма (обов'язкові *):

Прізвище ім'я *

Вік дитини

Який садок Вас цікавить?

Чи хотіли б Ви на екскурсію та коли?

Чи холи б Ви поспілкуватись з методистом?

Номер телефону *

Ваш e-mail