“Підготовка до школи без стресу та сліз”

Чи готова дитина до школи? Як підготуватися до тестів та співбесіди? Що зробити, щоб вступ до школи був приємною подією, а не стресом для малюка? Отримайте відповіді на ці та інші питання від кандидата педагогічних наук , викладача підготовки до школи Emily club Тетяни Коваль. Розкажемо про нову програму інтенсивної підготовки до школи, що включає в себе інтелекутальну, психологічну та фізіологічну підготовку; тренувальні тести; англійську мову та багато інших цікавинок. Ваша дитина буде готова до школи!

Ми пропонуємо комплексну програму підготовки до школи, яка дає можливість розвитку інтелектуальних здібностей дитини, готує дитину психологічно (розвиток концентрації уваги, посидючості, логічного мислення, дрібної моторики, просторової орієнтації, мови, пам’яті, уваги та уяви), а також адаптацію до нового середовища , де дитина повинна спілкуватися з однолітками і дорослими.

Заняття проходять у цікавій ігровій формі, з постійною зміною діяльності, діти не встигають втомлюватися. Граючись, вони засвоюють нові знання. Захоплюючі заняття в групі допоможуть дитині освоїтися у світі звуків і букв, чисел, геометричних фігур, нових понять про навколишній світ, за допомогою гри сформувати партнерські взаємини з однолітками.

 Програми Emily Club розроблені з урахуванням вимог МОН та вікових можливостей дітей.20746386_753500891500943_8276598800549968476_o