Айкідо — це японське бойове мистецтво. Його унікальність полягає в тому, що воно робить основний акцент на етичні принципи та духовний розвиток. Якщо зовсім коротко висловити сутність Айкідо, то це мистецтво оборони, яке не призначене для атаки та нападу. Людина, що атакує порушує гармонію, той хто обороняється – її відновлює, застосовує його силу та енергію нападника проти нього самого. Саме тому в Айкідо не проводяться змагання або чемпіонати – тут немає переможців та переможених.

Айкідо не вимагає спеціальної фізичної підготовки від дитини. Тут немає поділу на вагові категорії, оскільки усі техніки Айкідо при правильному виконанні потребують мінімальних фізичних зусиль.

Айкідо розвиває в дитині силу духа, дисциплінованість, вміння керувати собою, володіти своїм тілом, покращує фізичний стан, гнучкість, координацію рухів, розвиває вестибулярний апарат та навіть підвищує імунітет. Крім того, дитина вчиться постояти за себе і своїх близьких. А це в свою чергу підвищує впевненість в собі та авторитет серед одноліток.

Важливу роль в Айкідо відіграє вчитель, оскільки він має навчати не лише техніці бойового мистецтво, але й відповідальності та самодисципліні, мужність та доброті, повазі до себе та інших, умінню сприятливо вирішувати життєві ситуації і взаємодіяти з людьми.

Заняття з Айкідо в Emily Club проводить талановитий тренер Лимарєв Роман Миколайович (чорний пояс, 5 дан Айкідо), а також:

  • президент і старший інструктор Федерації Айкідо Йосінкан України;
  • сертифікований інструктор Айкідо міжнародного рівня.

Роман Миколайович проходив стажування в Японії, Німеччині, Мальті та Польщі у провідних майстрів Айкідо. Заснував один із перших в Україні клуб Айкідо «Дзісейкан», який на сьогоднішній день є найбільшим. Його тренерський стаж складає 19 роки і за цей період він виховав більше 50-ти чорних поясів з Айкідо.

В Emily Club Роман Миколайович тренує дітей віком від 4 до 14 років та дорослих (діють групи для різних вікових категорій).

08GtgrQT65E

ivKcu33dlX0