Kindermusik – це унікальна комплексна програма всебічного розвитку дітей від народження до семи років. Навчання відбувається за допомогою музики і рухів. Kindermusik задіює всі канали та системи сприйняття дитини – слух, зір, мовлення, вокал, інтелект, емоції, вестибулярний апарат, центри координації великої та дрібної моторики. Це допомагає їм розвиватися одночасно та гармонічно.

Kindermusik – це міжнародна освітня програма, яка зародилась у Німеччині в 1960 році. Її засновник, Деніель Пратт, був одним із перших в світі, хто почав використовувати революційне відкриття про вплив музики і рухів на розвиток мозку дитини. На початку 1970-х років Kindermusic була переведена англійською мовою та стала дуже популярною в США, а в 1993 році отримала статус міжнародної. На сьогоднішній день програма Kindermusic використовується  у 70 країнах світу.

Мова проведення занять – англійська. Музика для уроків Kindermusik підібрана розробниками програми – професійними психологами і педагогами, та записана кращими музикантами Америки.

Уроки Kindermusik діти відвідують разом з батьками та беруть участь у веселих музичних вправах.

Для діток Kindermusik – це пісні, танці, музика народів світу, гра на музичних інструментах, улюблені ігри, звуки зі світу живої природи, віршики та оповідання.

А для батьків – це незабутній, дорогоцінний, якісно проведений час зі своєю дитиною. Це неоціненний вклад в щасливе дитинство та успішне майбутнє вашого малюка!

IMG_2616