Навчально-розвиваючий курс “Наукова лабораторія”

 

Ви сумніваєтесь, що біологія, хімія та фізика можуть зацікавити дитину ? 
А ми знаємо, як здивувати ваших дітей, адже дивуватись справді є чому! Наш світ містить безмежну кількість справжніх чудес, які можна побачити, почути, зробити самостійно.

Про що цей курс?

На заняттях курсу «Наукова лабораторія» в Emily Club діти знайомляться з законами фізики, хімії, біології; вчаться знаходити та розуміти взаємозв’зки явищ та процесів в природі; власноруч проводять яскраві та захоплюючі досліди, що дозволяє якісно засвоїти матеріал та … пізнавальний інтерес.

Нашим головним завданням в EmilyClub буде не стільки передати знання та навички, скільки підштовхнути Маленьких Дослідників до самостійних відкриттів і нових знань, шляхом вирішення проблемних завдань та проведення експериментів.

Що і як будемо робити?

Одягнувши лабораторний халат і вивчивши суворі правила поведінки, познайомимося з лабораторним посудом та обладнанням. Дізнаємося про основні хімічні реакції і проведемо свої перші наукові експерименти. Познайомимося з різними середовищами, будь то середовища проживання, розчинності або очищення.

Для дітей стане відкриттям те, що диво – це насправді просто біологічний процес, описаний хімічним рівнянням, який живе за законами фізики. Головний принцип занять «Наукова лабораторія»: побачив, спробував, зрозумів, повторив. Тому діти отримують знання та навички, не в вигляді сухої теорії, а в процесі експериментів та в ході вирішення задач чи проблем.

Це дозволить їм зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки та закони існування всього, що їх оточує, побачити цілісну картину світу.

  • Стихії та середовища проживання.
  • Пори року.
  • Наша планета та її жителі.
  • Де і як ми живемо.
  • Наше тіло, або як ми влаштовані.

Відкрийте для своєї дитини захоплюючий світ «Наукової лабораторії» разом з Emily Club!