Мережа дитячих закладів Emily Club

Емілі Клуб – Навчальний центр для дітей, батьків та педагогів. Діткам сподобаються наші численні і різноманітні розвиваючі заняття, музика, танці, малювання, творчість, підготовка до школи, наукова лабораторія і, звичайно, спорт. Дорослим пропонуються заняття йогою, живописом, відвідування найрізноманітніших майстер класів і тренінгів. Проводимо тренінги з навчання педагогів та пропонуємо програму стажування для студентів.
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club09/22/2018 @ 7:18
НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ МЕРЕЖІ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ EMILY CLUB

ЗДОРОВ'Я
Спорт, здорове харчування, прогулянки, обідній сон,
розумне загартовування, безпечне середовище, дружня атмосфера

ЩАСТЯ
Позитивне світосприйняття, прагнення миру, відчуття
відповідальності за своє життя і здоров'я, вміння відстоювати свою думку, вирішувати проблеми, розуміти і висловлювати почуття, повага до інших

РОЗВИТОК ТА НАВЧАННЯ
Послідовне, комплексне, вчасне навчання. Поглиблене вивчення англійської мови, розвиток критичного мислення та емоційного інтелекту. Правопівкульний розвиток через фізичний розвиток, музику і творчість. Проектна робота, екскурсії.
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club09/21/2018 @ 10:32
Знайомимось з нашим Emily Preschool!

Отож, наш садочок!
1️⃣️Доступність.
Девіз Preschool – доступність в усьому. Всі матеріали дитина може взяти та знайти самостійно без допомоги і втручання вихователя. Іграшки відповідають віку та потребам дітей.

2️⃣️ Дрібнички.
В інтер’єрі безліч дрібничок , що прикрашають приміщення. Роблять його цікавим, позитивним, життєрадісним. Це місто зі своєю душею та настроєм.

3️⃣️Чарівні кімнати.

✅Проектна кімната з трьома зонами розвитку:
✳️зона «Проектна» (ми розробили та створили проектні “Boxes”, спеціально для наших дітей: FAMILY BOX, WONDER BOX, WILD BOX, FUNNY BOX, SECRET BOX, BEAUTY BOX, FINGERS BOX, ART BOX)
✳️зона «Бібліотека», де посеред насиченого дня можна полежати з друзями на м'яких подушках, погортати книжечки, чи просто розслаблено побавитись улюбленою іграшкою.
✳️зона «Арт», де діти розвивають фантазію, уяву, творчі здібності; ми облаштували це місце мольбертами, фарбами, пензликами, олівцями, трафаретами і перетворили на творчу скарбничку.

✅Наукова: кімната, де дітки зможуть проводити справжні досліди і відкриття. Ми поступово облаштовуємо її спеціальним обладнанням, адже досліди допомагають побачити і краще розглянути цей світ. Для дітей візуальне супроводження якоїсь дії засвоїться набагато краще, ніж розмова чи пояснення.

✅Спортивна кімната: спеціальне обладнання,яке відповідає віку дітей (балансири, ходулі, лижі, м’ячі, кільця, скакалки, спортивні доріжки, шведська стінка, скеледром, масажні килимки, м’ячі для стрибків, каремати та інше.

4️⃣️ «Стіни, які говорять» (можливість візуального спілкування з дитиною в садочку). Вчитися можна мимоволі, вчитися можна граючись, вчитися можна в процесі роботи. Формувати й налаштовувати простір - чи не найголовніше завдання кожного, хто вчить і хто вчиться. Простір для формування власного шляху навчання, індивідуальної освітньої траєкторії. Простір для ціннісного орієнтування. Простір, як система взаємодії між дорослими та дітьми, яку вони будують разом, і правила взаємодії в ній теж напрацьовують разом.
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club09/20/2018 @ 7:12
❗НАБІР НА ЗАНЯТТЯ z-bébé® (фізичний розвиток малюків від 6 до 24 місяців)

Згідно із дослідженнями Інституту розвитку людського потенціалу (Філадельфія, США), інтенсивні інтелектуальні вправи дітей повинні неодмінно поєднуватися з фізичним стимулюванням щоб уникнути дисбалансу розвитку. Ранній фізичний розвиток дитини – основа майбутнього фізичного та інтелектуального розвитку дорослої людини.

Ми пропонуємо Програму z-bébé®, зміст якої полягає, перш за все, у систематичній стимуляції поетапної, відповідної до віку рухової активності дітей у зручному і яскравому форматі.

Програма z-bébé® передбачає декілька основних ЗАВДАНЬ для дітей:
- удосконалення рухових і мануальних навичок
- відпрацювання природніх рефлексів
- зміцнення вестибулярного апарату
- виконання гімнастичних вправ на спеціальному обладнанні.

👩‍🏫ВИКЛАДАЧ: Marina Kondratenko, сертифікований викладач курсу z-bébé®, пройшла навчання та стажування у автора курсу Наталії Кондратенко.

✅ФОРМАТ: заняття проводяться у групах у форматі «малюк і мама».

👨‍👩‍👧‍👦ГРУПИ: дві вікові групи по 6 діток з 6 до 12 місяців та з 12 до 18 місяців.

🗓️РОЗКЛАД:
субота
10:00 малюки 6-12 місяців
11:00 малюки 12-18 місяців

🔔СТАРТ ЗАНЯТЬ:
після 29.09.2018

🗺️АДРЕСА:
Ломоносова 52а, Emily day care

📲КОНТАКТИ ДЛЯ ЗАПИСУ:
063 871 6117

У 5 місяців сидіти, у 8 місяців стояти, у 10 місяців крокувати – з нами це можливо. А далі на Ваш вибір – стрибки, подолання ліній перешкод, біг, гімнастика, велосипед, ковзани…. На старт, увага, руш!!!
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club09/19/2018 @ 10:10
Сьогодні логопед Ирина Возная пропонує звернути увагу на те, чи правильно Ваша дитина узгоджує займенники МІЙ, МОЯ, МОЇ, МОЄ з іменниками.

📌Запропонуйте назвати предмети, про які можна сказати:
✔️"це мій олівець" (м'яч, будинок);
✔️"це моя машинка" (лялька, сукня);
✔️"це моє яблуко" (вінко, дзеркало);
✔️"це мої окуляри" (штанці, рукавички).

📌Підберіть малюнки або іграшки, і запропонуйте дитині розкласти їх на декілька груп: МІЙ, МОЯ, МОЄ, МОЇ. При розкладанні повторюйте: моя книга і т.д.

❗Якщо дитина сказала не правильно, виправте її❗

Приємного спілкування!
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily ClubМережа дитячих закладів Emily Club shared МОЯ ДИТИНА's post.09/18/2018 @ 12:47
Про баланс між самостійністю та підтримкою. Дуже цікаво!
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily ClubМережа дитячих закладів Emily Club shared z-bébé Простір для фізичного розвитку малюків від 6 до 24 місяців's video.09/17/2018 @ 13:00
Всім доброго ранку та гарного понеділка!

Кожен ранок в наших садочках ми починаємо із зарядки, виконуючи різноманітні вправи. Це сприяє активності на весь день та гарному самопочуттю.
А на відео показано, які вправи можна виконувати зранку для найменших діток, що лиш починають ходити. Це допоможе підготувати їх маленькі ніжки до навантажень :)

Скажіть, а Ви починаєте Ваш ранок із зарядки?
Мережа дитячих закладів Emily Club
z-bébé Простір для фізичного розвитку малюків від 6 до 24 місяців
Комплекс вправ з підготовки до ходьби Вік: 8-14 місяців. Мета: розвиток гомілкостопових сугловів. Особливості: увага приділяється суглобовим поверхням дистальних кінців великогомілкових та малогомілкових кісток, а також суглобових поверхонь надп'яткових блоків. Деталі: на заняттях z-bébé