Мережа дитячих закладів Emily Club

Емілі Клуб – Навчальний центр для дітей, батьків та педагогів. Діткам сподобаються наші численні і різноманітні розвиваючі заняття, музика, танці, малювання, творчість, підготовка до школи, наукова лабораторія і, звичайно, спорт. Дорослим пропонуються заняття йогою, живописом, відвідування найрізноманітніших майстер класів і тренінгів. Проводимо тренінги з навчання педагогів та пропонуємо програму стажування для студентів.
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club01/23/2019 @ 10:01
Лише 2 вільних місця!

До кінця січня - запишіть Вашу дитину до садочку Emily club на пів дня - отримайте 30% знижки при оплаті за будь-яку кількість місяців!

Дитячий садочок Emily club - cаме те місце, де діти почувають себе щасливими!

Телефонуйте за номером 0637816117.

*Пропозиція обмежена та діє лише для нових клієнтів.

ВСТИГНІТЬ СКОРИСТАТИСЬ!
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club01/22/2019 @ 10:11
Вітаємо з Днем народження Анастасію Анабару - вихователя Emily Day Care!

Настю, дякуємо за Вашу турботу про діток! Це безцінно :)

Бажаємо багато любові, добра та щастя!
Міцно обіймаємо і любимо!
#EmilyTeam
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club01/18/2019 @ 7:45
Для гарного настрою в п'ятницю!
.
.
.
#EmilyFamily #emilyclub #emilyclubua #EmilyDayCare #EmilyBabyClub #EmilyPreschool #садок #дитячийсадок #лікоград #теремки2 #садоклікоград #садоктеремки2 #мережасадків
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily ClubМережа дитячих закладів Emily Club added 3 new photos.01/17/2019 @ 15:03
Друзі, вітаю вас в щотижневої рубриці «Ігротека» з Вика Грисюк.

Кожного місяця Мережа дитячих закладів Emily Club поповнює полички садочків новими іграшками. В Києві вибір дуже великій та різноманітний, але якість дуже часто не відповідає нашім цінностям та очікуванням. Чому так і як обрати краще?

Я дуже рада нашому знайомству та спілкуванню з Наталією Іваненко (виконавчий директор в Українська Асоціація Індустрії Іграшок). Питань було дуже багато, але сьогодні ми вирішили показати найважливіші!

Вікторія Грисюк. Чому Ви вирішили пов’язати своє життя саме з цим видом діяльності?

Наталія Іваненко. Рішення про мою роботу в Громадській спілці «Українська Асоціація Індустрії Іграшок» я приймала зважено та обдумано. Це об’єднання свідомих та відповідальних учасників бізнесу в інтересах захисту дітей, підтримки порядного бізнесу та розвитку країни загалом. Як патріот своєї країни я прийняла рішення, що зможу та готова зробити все, щоб реалізувати місію Асоціації – розвиток ринку дитячих іграшок, що відповідає міжнародним стандартам якості!
Прикро усвідомлювати, але реалії ринку на сьогодні жахливі: кожна друга іграшка не відповідає стандартам якості, а кожна третя містить в собі шкідливі (токсичні) речовини. Мало хто про це говорить, але я не збираюсь мовчати. Вже найближчим часом в співпраці з Громадською спілкою «Всеукраїнська Асоціація з захисту прав споживачів «Споживча довіра» ми плануємо провести закупівлю іграшок в профільних та непрофільних дитячих магазинах, провести лабораторні дослідження на вміст токсичних речовин та максимально проінформувати споживачів про отримані результати.
Це необхідно зробити, так як маємо підтвердження того, що товар, який був перевірений та заборонений до реалізації в Європі, вже є на полицях українських магазинів. Основні ризики після контакту дітей з подібними іграшками – негативний вплив на роботу мозку, печінки, нирок, нервову, ендокринну та статеву системи. Слідкуйте за сторінками в ФБ УАІІ та Стоп контрафакт – там буде опублікована вся інформація. Крім того, в групі Стоп контрафакт ви зможете на власні очі побачити місця продажу неякісних іграшок та найголовніше – дізнаєтесь: як відрізнити оригінальну іграшку від підробки по різним категоріям іграшок і тим самим захистите своїх дітей від існуючої небезпеки.

Вікторія Грисюк. Чому в дитячих садочках повинні бути якісні іграшки?
Наталія Іваненко. В дитячому садочку діти проводять більшу частину дня, де з допомогою вихователів та в грі з дітками формують свою особистість, розвивають свої творчі здібності та пізнавальну активність. На мою думку, однією з задач керівництва дитячих садочків є забезпечення контакту дітей виключно з якісними, що дорівнює безпечними, іграшками. При цьому необхідно дотримуватись вікового призначення іграшок, так як: а) велика частина іграшок заборонена до використання дітям до 3х років та б) є іграшки, користуватись якими дозволено/рекомендовано виключно з нагляду дорослих (про це обов’язково зазначено в інструкції до якісної іграшки або в попередженнях на упаковці).

Вікторія Грисюк. Чи маєте приклад, що свідчить про небезпеку неоригінальної іграшки?
Наталія Іваненко. Звісно, таких прикладів, на жаль, безліч.
Візьмемо, наприклад, магнітний конструктор MAGRORMERS. Деталі підробки легко зламати навіть дитині, так як вони виготовлені з звичайного пластику, чого не скажеш про оригінал: у виробництві застосований міцний ABS пластик та кожна деталь всередині має додаткову пластикову вставку, що унеможливлює розлом та потрапляння маленьких магнітів до рук дитини. Якщо невеличкі магніти дитина проковтне, це може спричинити асфіксію або зчеплення кишківника і тільки хірургічне втручання допоможе дитині.
Крім того, всі оригінальні іграшки перевірені на фізичні, хімічні, гігієнічні, електричні, радіоактивні характеристики (відповідно до типу іграшки) і офіційні виробники чи імпортери несуть повну відповідальність за їх безпечність.

Вікторія Грисюк. Які ознаки якісної іграшки? Як зробити правильний вибір?
Наталія Іваненко. Серед загальних рекомендацій хочу визначити наступні:
- перш за все купувати іграшки в профільних мережевих іграшкових магазинах;
- перевірити маркування на відповідність діючому Технічному регламенту безпечності іграшок;
- обирати іграшки дітям за віковим призначенням;
- перед придбанням оглянути іграшку зовні: звернути увагу на матеріал, запах (якщо є така можливість), на чіткість нанесення фарби, цілісність упаковки.
- якщо іграшка має елемент живлення, ОБОВ’ЯЗКОВО відсік з батарейкою повинен бути таким, щоб відкривався лише за допомогою викрутки. У інакшому випадку дитина пальчиками може дістати батарейку, що може загрожувати життю дитини у разі ковтання.
- коректна назва іграшки: бренд, назва мультиплікаційного героя. Зазвичай, підробки мають незначні «опечатки» або додаткові літери в назві.

Вікторія Грисюк. Стосовно маркування: яка інформація є обов’язковою?
Наталія Іваненко. Безпосередньо на іграшці, а частіше на упаковці, повинна бути така інформація:
- (див. рис. 1);
- Наявність такого знаку свідчить про відповідність іграшки Технічному регламенту безпечності іграшок;
- Назва та адреса виробника;
- Назва та адреса імпортера/уповноваженого представника (якщо товар іноземного походження);
- Тип іграшки, її назва;
- Артикул або номер партії;
- Вікове призначення іграшки;
- Попередження та застереження щодо використання;
- Інструкція: експлуатація, умови догляду та зберігання;
- Дата виготовлення у форматі: місяць та рік. Строк придатності зазвичай необмежений, тому не є обов’язковою вимогою його зазначення.
Відзначу, що наявність всіх пунктів даного переліку є свідченням відповідності іграшки діючому законодавству.
Для порівняння, демонструю вам різницю маркування оригінальної іграшки TM TOBOT (див. рис. 2) та її підробки (див. рис. 3).

Вікторія Грисюк. Так, різниця очевидна. Чи можу я як покупець запросити якісь документи в магазині на конкретну іграшку?
Наталія Іваненко.Згідно п.2 ст. 6 Закону України «Про захист прав споживачів»: Продавець на вимогу споживача зобов’язаний надати йому документи, які підтверджують належну якість продукції.
Таким документом на сьогодні є Декларація відповідності, складена виробником або імпортером. Ви маєте право пересвідчитися в якості дитячого товару, запросивши такий документ у продавця. Інформація про виробника/імпортера та назва іграшки повинні збігатися з даними на упаковці та в Декларації відповідності.
Це правило стосується й інтернет покупок. Не всі виконують умову інформування споживачів та не демонструють в інтернет ресурсах маркування до іграшки. Проте Ви маєте право на отримання інформації перед здійсненням покупки.
Також вимагайте від продавця фіскального або товарного чеку та зберігайте його протягом 14 днів від дати здійснення покупки. Лише за цієї умови ми маєте право на захист своїх прав, якщо вони були порушені.
Дотримавшись цих рекомендацій, ви легко зможете обрати безпечні іграшки для ваших дітей.

Вікторія Грисюк. Чи є магазини, які Ви можете рекомендувати?
Наталія Іваненко.Не хочу рекламувати ту чи іншу мережу магазинів – не всі особисто перевіряла, проте рекомендувати можу Учасників Української Асоціації Індустрії Іграшок (http://uaii.org.ua/members/).
Основною умовою приналежності до Асоціації – є реалізація виключно якісних та безпечних іграшок. Відвідайте їх сайти, інтернет-магазини або роздрібні магазини і Ви самі переконаєтесь цьому. Сама у них іграшки купую та всім рекомендую.
Вікторія Грисюк. Дякую. Запрошуємо вас до садочків Emily club!

P.S Друзі, дуже скоро Наталія Іваненко завітає до Emily club с цікавим проектом «Оригінал та копія», чекаємо з нетерпінням.
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club01/15/2019 @ 12:30
Про важливість мами в житті кожної людини
День матері та Восьме березня – дні, коли прийнято засвідчувати нашим мамам (або мамам наших дітей) свою вдячність. Однак, щоб показати їм те, наскільки ми їх цінуємо, не варто обмежуватися тільки загальноприйнятими святами. Висловлюйте свою вдячність мамам якомога частіше, адже на це є безліч причин.

Розгляньмо деякі з них (хоча, зрозуміло, їх список набагато більший).

1. Якби не наші мами, нас би зараз не було на світі. Уже за це варто їм подякувати.

2. Наші мами формують емоційну основу в сім'ї. Вони створюють атмосферу, у якій кожен має змогу висловлювати свої почуття. Мами роблять усе, аби позбавити нас страждань.

3. Згадайте, як у дитинстві, коли ви збивали коліно, мамі досить було поцілувати хворе місце – і біль зникав. Мами мають магічні здібності: їх дотики й поцілунки здатні зцілювати рани – фізичні й емоційні.

4. Наші мами справді багато й жертовно працювали, щоб зробити наше життя кращим. Зізнаймося: у нашому житті не так багато людей, готових на це заради нас. Тому покажіть, що ви цінуєте цю самовідданість.

5. Мами вибачають нам усе. Тому якщо маєте якісь образи на маму, вибачте її теж. Вибачення стане для вас обох цінним подарунком. Відкрийте своє серце й облиште свої образи. Так у вас з'явиться більше любові один до одного.

6. Поки ми мріємо підкорити найвищу вершину світу, мами готують нам обід. Мами завжди підтримують нас у всіх наших мріях і прагненнях, навіть тоді, коли нас більше ніхто не підтримує.

7. У дитинстві мама встановлювала для вас кордони, і це зробило вас кращими. Можливо, вам не подобалися деякі мамині рішення (наприклад, ви хотіли влаштувати вечірку з друзями, а мама вам не дозволила, щоб уберегти вас від неприємностей). Погляньте на ваших друзів, чиї мами не дбали про них так само сильно – і ви все зрозумієте.

8. Мамині очі й вуха бачать і чують усе. Вони пам'ятають усе гарне (і дещо з поганого), що сталося у вашому житті. Приємно мати когось, із ким можна згадати всі яскраві й радісні моменти свого життя.

9. Мами навчили нас бути дорослими людьми. Це – їхня робота, але без цього нам було б надзвичайно важко виживати в сучасному світі. Можливо, ваша мама змушувала вас робити домашнє завдання – і вам це не подобалося. Але тепер ви розумієте, наскільки це важливо.

10. Мамина посмішка, подарована вам, здатна зробити ваш день набагато кращим. Усе, що їй потрібно натомість, – знати, що вона змогла вам допомогти і завдяки їй ви почувалися краще. Просто подякуйте їй.

Днів, коли у нас є офіційний привід висловити свої любов і вдячність мамі, досить мало. Висловлюйте свою подяку без будь-якого приводу – і вона повернеться до вас. Є багато способів висловити любов людині, яка навчила вас ходити й розмовляти, терпляче допомагала вам учити уроки, коли ви навчалися в школі, і яка дала вам усю любов, на яку тільки була здатна.

Покажіть мамі, що ви цінуєте те, що вона є у вашому житті. Засвідчіть їй свою турботу. Не чекайте Дня матері або Восьмого березня – запросіть маму на вечерю й зробіть це найближчими днями.
Мережа дитячих закладів Emily Club
Мережа дитячих закладів Emily Club01/14/2019 @ 8:16
Привіт, понеділок! Привіт, друзі!
Ми вже готові до нових пригод в нашому садочку!
А ви?