Слайдер1PosterSadok2_A1 poster1

Емілі Клуб – це клуб для всієї сім’ї, де кожен знайде собі заняття для душі.

Особливістю нашого клубу є системний розвиток та використання на заняттях прогресивних технологій розвитку критичного мислення. Адже в наш час важливим є вміння оцінювати, аналізувати, не піддаватися навіюванню – критично мислити.

Ми розробили власну програму комплексного розвитку засновану на класичних підходах до навчання та виховання, а також синтез сучасних та авторських методів і підходів.

Наше завдання – направити, зацікавити, захопити, виявити і розвинути таланти кожної дитини, навчити формувати для себе цілі і успішно їх досягати.

Діткам сподобаються наші численні і різноманітні розвиваючі заняття, музика, танці, малювання, творчість, підготовка до школи, весела наука і, звичайно, спорт.

Дорослим пропонуються заняття йогою, айкідо, хореогравією, відвідування найрізноманітніших майстер класів.

Emily Club – це команда професіоналів, у нас працюють талановиті і захоплені своєю справою педагоги, психологи, логопеди, художники і музиканти.

Наша команда IMG_2645_lrЯкщо у Вас є питання по розвитку і вихованню дітей, Ви завжди можете звернутися до наших фахівців і отримати кваліфіковану консультацію. Просто подзвоніть або напишіть нам.