EMILY PRESCHOOL

садочок та нульовий клас для діток від 4 років 

Найстарший садочок Мережі Emily club. Розташований в креативному, затишному просторі на Ломоносова 54, з чарівними кімнатами, проектними боксами, спортивною залою та затишною атмосферою.

Наше приміщення:

 • Доступність. Девіз Preschool – доступність в усьому. Всі матеріали дитина може взяти та знайти самостійно без допомоги і втручання вихователя. Іграшки відповідають віку та потребам дітей.
 • Дрібнички. В інтер’єрі безліч дрібничок , що прикрашають приміщення. Роблять його цікавим, позитивним, життєрадісним. Це місто зі своєю душею та настроєм.
 • ️Чарівні кімнати.
  • Проектна кімната з трьома зонами розвитку:  зона «Проектна» з пректними боксами; ∗ зона «Бібліотека», де посеред насиченого дня можна полежати з друзями на м’яких подушках, погортати книжечки, чи просто розслаблено побавитись улюбленою іграшкою; зона «Арт», де діти розвивають фантазію, уяву, творчі здібності, з мольбертами, фарбами, пензликами, олівцями.
  • Наукова: кімната, де дітки зможуть проводити справжні досліди і відкриття.
  • Спортивна кімната: спеціальне обладнання,яке відповідає віку дітей (балансири, ходулі, лижі, м’ячі, кільця, скакалки, спортивні доріжки, шведська стінка, скеледром, масажні килимки, м’ячі для стрибків, каремати та інше).
 • «Стіни, які говорять» (можливість візуального спілкування з дитиною в садочку).

Навчання відбувається з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 19:00. Маємо дві групи по 14 діток:

 1. старша група – діти віком від 4 до 5 років;
 2. випускна група (нульовий клас) – діти віком від 5 років.

В групі завжди знаходиться мінімум два дорослих - викладач та вихователь. Безпосереднім управлінням та організацією роботи садочку займається викладач методист. Викладачі ведуть заняття (кожен викладач – свій предмет; викладач англійської спілкується виключно англійською мовою протягом дня), проекти та інші активності. Вихователі закріплені за групами і допомогають викладачам проводити заняття, а також відповідають за забезпечення життєдіяльності діток (туалет, харчування, одягання, чистота). Ми знаходимось в тісному спілкуванні з батьками, даємо постійний зворотній зв’язок та рекомендації. Щодня викладаємо фотографії про проведений день в закритій групі на facebook для батьків, ведемо індивідуальні щоденнички для всіх діток (батьки залишають інфо на день, а вихователі результати дня).

0002Наше завдання – зацікавити, підтримати, захопити, направити, виявити і розвинути таланти кожної дитини. Навчити формувати для себе цілі і успішно їх досягати. Ми забезпечуємо поступовий вчасний розвиток дитини:

 • Підготовка до школи починається з 4 років (ознайомлення, інтенсивна підготовка – у випускній групі).
 • Вивчення англійської мови відбувається методом занурення в середовище.
 • Велика увага приділяється спорту (BB sport).
 • Проводимо Lego-конструювання, адже саме у цьому виді діяльності діти мають необмежену можливість вигадувати і створювати свої побудови, конструкції, проявляючи зацікавленість, кмітливість і творчість.
 • Влаштовуємо піші походи та екскурсії (рухова діяльність у поєднанні зі свіжим повітрям, сонцем підвищує захисні реакції організму дітей, загартовує їх). 
 • Ми залучаємо батьків до проектної діяльності 1 раз на місяць.0001
 • Працюємо з «Lapbook» – новітнім спосібом організації навчальної діяльності з дошкільнятами. Це гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація; папка або міні-книжка, в якій систематизовані знання по темам.
 • Кожен ранок починаємо з огляду лікаря та ранкового кола, де обговорюємо наш настрій, враження та плани на день.
 • Сон – за системою Монтессорі. Дітки сплять на матрацах в індивідуальних спальних мішечках .
 • Тричі на рік всією #EmilyFamily збираємось на свята-фестивалі (Новий рік, Випускний та День народження Emily club).

 

Вперше батьки з дитиною приходять до нас на знайомство та співбесіду з методистом, де можуть обговорити всі нюанси відвідування дитиною садочку та отримати Еmily book з повною інформацією про садок.

 Якщо Вам в нас сподобається, обговорюється адаптація дитини в садку, заповнюються анкети. Ми працюємо з кожною дитиною окремо і індивідуально визначаємо процес і строк адаптації. За кожною дитиною на період адаптації закріплюється відповідальний вихователь – ментор, який приділяє максимальну увагу дитині протягом дня і контактує з батьками по всіх питаннях, детально розповідає про день, про харчування, про нові враження і переживання дитини. В садочку Emily Preschool первинна адаптація проходить, зазвичай, за три дні. В перший пробний день дитина залишається на пів дня.

У нас дуже щасливі і радісні діти, запрошуємо вас приєднатись до нашої сім’ї! Наш садок стане другим домом для вашої дитини!

Подзвоніть за номером або залиште заявку, щоб записатись на співбесіду вже зараз.

Реєстраційна форма (обов'язкові *):

Прізвище ім'я *

Вік дитини

Чи хотіли б Ви на екскурсію та коли?

Чи хотіли б Ви поспілкуватись з методистом?

Номер телефону *

Ваш e-mail