EMILY DAY CARE

садочок для діток від 2-х до 4-х років

Садочок, з якого все почалось. Розташований за адресою вул. Ломоносова 52а, в креативному, наповненому різноманітними цікавими іграшками просторі з домашньою атмосферою.

Наше приміщення:

 • Повністю безпечне: магнітний замок, відеонагляд, дитячі меблі, сучасне оснащення.
 • Доступне: всі іграшки в зоні доступу дітей. Іграшки відповідають віку та потребам дітей. Користування ними – за правилами Монтессорі.
 • Душевне: інтер’єрі безліч дрібничок , що прикрашають приміщення. Роблять його цікавим, позитивним, життєрадісним. Це місто зі своєю душею та настроєм.
 • ️З чарівними кімнатами:
  • монтессорі кімната: з монтессорі іграшками, боксами, цікавими іграми.
  • творча кімната: з мольбертами, фарбами, олівцями, музичними інструментами, іграми, що розвивають творчі здібності.
  • наукова: кімната, де дітки зможуть проводити справжні досліди і відкриття.
  • спортивна кімната: спеціальне обладнання,яке відповідає віку дітей (балансири, ходулі, лижі, м’ячі, кільця, скакалки, спортивні доріжки, шведська стінка, скеледром, масажні килимки, м’ячі для стрибків, каремати та інше).

Навчання відбувається з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 19:00 або з 8:00 до 13:00.  Дітки в садочку розподілені на групи за віком по 14 діток, з якими постійно знаходиться 2 вихователі:

 1. 2-3 роки – молодша група;
 2. 3-4 роки – середня група.

0001 (2)Наше завдання – зацікавити, підтримати, захопити, направити, виявити і розвинути таланти кожної дитини. Навчити формувати для себе цілі і успішно їх досягати. Ми забезпечуємо поступовий вчасний розвиток дитини, в м’якій ігровій формі:

 • Заняття з розвитку мовлення, мислення, логіки та математики.
 • Вивчення англійської мови відбувається методом занурення в середовище.
 • Велика увага приділяється спорту (BB sport) та прогулянкам.
 • Проводимо Lego-конструювання, адже саме у цьому виді діяльності діти мають необмежену можливість вигадувати і створювати свої побудови, конструкції, проявляючи зацікавленість, кмітливість і творчість.
 • Влаштовуємо піші походи та екскурсії (рухова діяльність у поєднанні зі свіжим повітрям, сонцем підвищує захисні реакції організму дітей, загартовує їх). 
 • Ми залучаємо батьків до проектної діяльності 1 раз на місяць.
 • Кожен ранок починаємо з огляду лікаря та ранкового кола, де обговорюємо наш настрій, враження та плани на день.0003
 • Сон – за системою Монтессорі. Дітки сплять на матрацах в індивідуальних спальних мішечках.
 • Тричі на рік всією #EmilyFamily збираємось на свята-фестивалі (Новий рік, Випускний та День народження Emily club)

Безпосереднім управлінням та організацією роботи садочку займається викладач методист. Викладачі ведуть заняття (кожен викладач – свій предмет; викладач англійської спілкується виключно англійською мовою протягом дня), проекти та інші активності. Вихователі закріплені за групами і допомогають викладачам проводити заняття, а також відповідають за   життєдіяльності діток (туалет, харчування, одягання, чистота). Ми знаходимось в тісному спілкуванні з батьками, даємо постійний зворотній зв’язок та рекомендації. Щодня викладаємо фотографії про проведений день в закритій групі на facebook для батьків, ведемо індивідуальні щоденнички для всіх діток (батьки залишають інфо на день, а вихователі результати дня).

Вперше батьки з дитиною приходять до нас на знайомство та співбесіду з методистом, де можуть обговорити всі нюанси відвідування дитиною садочку та отримати Еmily book з повною інформацією про садок.

 Якщо Вам в нас сподобається, обговорюється адаптація дитини в садку, заповнюються анкети. Ми працюємо з кожною дитиною окремо і індивідуально визначаємо процес і строк адаптації. За кожною дитиною на період адаптації закріплюється відповідальний вихователь – ментор, який приділяє максимальну увагу дитині протягом дня і контактує з батьками по всіх питаннях, детально розповідає про день, про харчування, про нові враження і переживання дитини. В садочку Emily Day Care первинна адаптація проходить, зазвичай, за три дні. В перший пробний день дитина залишається на пів дня.

У нас дуже щасливі і радісні діти, запрошуємо вас приєднатись до нашої сім’ї! Наш садок стане другим домом для вашої дитини!

Подзвоніть за номером або залиште заявку, щоб записатись на співбесіду вже зараз.

Реєстраційна форма (обов'язкові *):

Прізвище ім'я *

Вік дитини

Чи хотіли б Ви на екскурсію та коли?

Чи хотіли б Ви поспілкуватись з методистом?

Номер телефону *

Ваш e-mail