EMILY CAMP

 проектний літній табір«Навколо світу за 80 днів»

Цього літа здійснимо неймовірне – відправимось в справжню подорож навколо світу слідами героїв Жуля Верна!

Відкриємо в собі любов до подорожей, познайомимось з особливостями кожної країни, підтримаємо дух свободи. Створимо проект кожної подорожі та власну карту відкриттів.

Emily Camp – це можливість провести яскраве і здорове літо, не виїжджаючи з міста; це цілий комплекс вдало поєднаних розвиваючих занять, творчості, спорту та здорового харчування.

 

 

 

Всього табір складається з 6 змін-проектів, які складають останній фінальний проект. 

Кожна зміна:

  • з англійською щодня із заглибленням в англомовне середовище
  • з творчим підходом
  • з новими технологіями
  • з креативними проектами
  • з активним рухом
  • з авторськими іграми
  • з якісним харчуванням
  • з цікавими екскурсіями та походами
  • з професійними педагогами
  • в оточенні друзів
Чому діти люблять Emily Camp? Чому батьки обирають Emily Camp?
⇒ Щодня нові експерименти і власні проекти ⇒ Здорове 4-разове харчування
⇒ Тут можна навчитись ставити намет, винайти лампочку, дослідити будову жаби ⇒ Щоденна практика англійської мови на заняттях і в побуті
⇒ Англійську вчити тут дуже цікаво і весело ⇒ Щоденні розвиваючі заняття, ігри та активності
⇒ Можна з друзями відчути себе винахідниками ⇒ Зручне і безпечне приміщення створене спеціально для дітей
⇒ Ігри з друзями на вулиці, а також поїздки разом ⇒ Огороджений ігровий майданчик з навісом від сонця
⇒ Тут значно цікавіше ніж з бабусею ⇒ Регулярні виїзні екскурсії
⇒ Куратори і педагоги круті, веселі і дуже турботливі ⇒ Команда професійних педагогів Emily Club

 

 

 

 

Яскраві емоції на весь рік гарантовано!

ХОЧУ ЗАПИСАТИСЯ

                     

 

ПРОГРАМА ТАБОРУ

4 -14 червня 2018

Великобританія. Проект «Винаходи»

Винаходити – природний стан кожної дитини. Напевно, тому, що між дітьми і навколишнім світом ще не виникла «стіна» знань, досвіду і заборон. Але оскільки цей процес, на жаль, неминучий, єдине, що залишається нам – дорослим і «досвідченим», це покластися на дітей з усієї їх дитячою безпосередністю. Адже вони часом роблять дивовижні відкриття – винаходять різні предмети і гри, створюють і модифікують існуючі. Наш табір це місце, коли можна порадіти винахідливості юних геніїв, оцінити значимість їхніх винаходів і заохотити різнобічні дитячі таланти.

На цій зміні з дітьми винайдемо власну машину часу, порактикуємо англійську для подальших подорожей, познайомимось з кухнею та географією країни

ЗАПИСАТИСЯ

18 – 29 червня 2018

Франція. Проект «Вперед до мрій»

Діти люблять мріяти! Наше завдання на цій зміні не розбивати мрії, а навпаки вселити іскру надії, що все можливо! Мрія – це як зірка, до якої спрямовуються думки і бажання дитини. Що дає мрія? Мрія розвиває уяву, дає можливість самовизначення, ставити мету і рухатися до неї, вчить дитину нестандартно мислити та шукати нові шляхи до своєї мети. На цій зміні спроектуємо власну повітряну кулю, поїдемо в гості до поштових голубів, відвідаємо виставку картин, та познайомимось з французькою мовою.

ЗАПИСАТИСЯ

2 -13 липня 2018

Туреччина. Проект «Музика»

«Навіщо вчити дітей музиці?» Хочеться нагадати, що саме з давніх часів відомі людству три знака – буква, цифра, нота! Зрозуміло, що не кожна дитина виросте в майбутньому знаменитим музикантом, але кожному заняття музикою принесуть величезну користь. Заняття музикою сприяють розвитку мозку, моральності і емоційної чуйності, розвитку мовлення, розвитку самодисципліни і сили волі, координації. Музика і математика йдуть поруч (формується просторове мислення), Альберт Ейнштейн вмів грати на скрипці, а більшість професорів фізики і математики Оксфорда є членами музичного клубу.   Саме на цій зміні ми створимо власний музичний гурт, познайомимось з традиціями Туреччини, і попрямуємо далі на Східному якспресі, як справжні герої з книги Жуля Верна.

ЗАПИСАТИСЯ

 

16 – 27 липня 2018

Індія. Проект «Пригоди»

Всі діти люблять пригоди. І створювати їх, і потрапляти в них. Напевно, в цьому і є суть дитинства, адже коли ще ми можемо так насолоджуватись пригодами, як не цієї пори?

На цій зміні ми створимо самі собі пригоди і поїдемо в гості до слоника, влаштуємо справжнє індійське свято, переодягнемось в індусів, і продовжимо нашу подорож на Східному експресі.

ЗАПИСАТИСЯ

 

30 липня – 10 серпня 2018

Китай. Проект “Легенди”

На сьогоднішній день міфи і легенди такі ж популярні, як і багато років тому. А навіщо вони потрібні сучасній людині? Та тому що стародавні міфи лягли в основу сучасної культури. Без доброго знання міфів залишаються незрозумілими багато найвідоміших творів літератури, живопису, скульптури. Вони розширять кругозір, дозволять глибше зрозуміти витоки сучасної культури. Ця зміна дозволить дітям відчути себе героями легенди про 10 тигрів, адже ми познайомимось з Буддою та займемось східними єдиноборствами!

ЗАПИСАТИСЯ

13 – 31 серпня 2018

Сполучені Штати Америки. Проект «Свобода»

В нашому таборі прийнятий підхід, при якому дитина вільний не тільки в виборі діяльності, але і в процесі цієї діяльності. Дитині надається повна самостійність дій, педагог ні словом, ні поглядом прагне не порушити зосередження дитини. Свобода в рухах і думках!

На цій зміні запустимо в небо власноруч зібраний літак, облетимо Статую свободи на нашій карті проектів, та станемо справжніми членами Академії наук! А ще, це найдовша зміна – 3 тижні! Саме на ній ми проведемо вечірку-закриття табору та презентуємо наш фінальний проект подорожі.

ЗАПИСАТИСЯ

 

 

                           


Регистрационная форма (обязательные *):

Имя ребёнка*

Возраст ребенка

Какие даты летом вас интересуют ?

Ваше имя

Номер телефона *

Ваш e-mail

Подзвоніть і наші адміністратори підкажуть детальніше за тел: 098 200 26 71;   063 871 61 17 Сохранить Сохранить