EMILY BABY CLUB

садочок-ясла для діток від 1-го до 2.6 років

Найменший садочок в мережі Emily club розташований в окремому приміщенні на вул. Ломоносова 60а, в казковому просторі із космічною стелею, спортивним комплексом, власною секретною схованковою і зоною вільної творчості. Повністю безпечне середовище: магнітний замок, відеоспостереження, безпечне ергономічне приміщення з сучасними матеріалами. Затишна і домашня атмосфера, де дитина почувається в безпеці і комфорті.

розклад бебі клаб-001Навчання відбувається з понеділка по п’ятницю, з двома варіантами відвідування: з 9:00 до 13:00 та з 9:00 до 19:00. Маємо лише одну групу з 12 діток, з трьома постійними вихователями, що спеціалізуються на роботі з найменшими дітками. Це забезпечує повністю індивідуальний підхід до кожного малюка. Вихователі постійно знаходяться в тісному спілкуванні з батьками, дають постійний зворотній зв’язок та рекомендації. Щодня викладаємо фотографії про проведений день в закритій групі на facebook для батьків.

Ми забезпечуємо поступовий вчасний розвиток дитини в м’якій ігровій формі: фізичний розвиток за програмою z-bébé, музика, танці, творчість, рання англійська, веселощі, перша дружба і любов. Кожен ранок починаємо з огляду лікаря та ранкового кола, де обговорюємо наш настрій, враження та плани на день. Тричі на рік всією #EmilyFamily збираємось на свята-фестивалі (Новий рік, Випускний та День народження Emily club). Такий підхід до навчання сприяє подальшому гармонійному переходу малюка в старший садочок мережі Emily (Emily Day Care). 

 Детальніше про режим дня та розклад можна дізнатись з відео.

 Вперше батьки з дитиною приходять до нас на знайомство та співбесіду з методистом, де можуть обговорити всі нюанси відвідування дитиною садочку та отримати Еmily book з повною інформацією про садок.

 Якщо Вам в нас сподобається, обговорюється адаптація дитини в садку, заповнюються анкети. У садочку Emily baby club первинна адаптація, зазвичай, займає один тиждень. В перші два дні батьки з дитиною приходять просто познайомитись з садочком. Починаючи з третього дня, мама вже може залишати дитину на певний час.

У нас дуже щасливі і радісні малючки, запрошуємо вас приєднатись до нашої сім’ї! Наші ясельки стануть другим домом для вашого малюка!

Подзвоніть за номером або залиште заявку, щоб записатись на співбесіду вже зараз.

 

Реєстраційна форма (обов'язкові *):

Прізвище ім'я *

Вік дитини

Чи хотіли б Ви на екскурсію та коли?

Чи хотіли б Ви поспілкуватись з методистом?

Номер телефону *

Ваш e-mail