Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина була комунікабельною та впевненою в собі, вміла чітко висловлювати свої думки та не боялась публічних виступів, тоді приводьте її на курси акторської майстерності в Emily Club. І не обов’язково, щоб дитина була професійним актором в майбутньому.

Головна мета нашого курсу – це розвиток творчих здібностей та особистості в цілому.

Уроки проходять в ігровій формі, а гра має першочергове значення для розвитку дитини. Навчаючись діяти в різних ігрових ситуаціях під керівництвом професійного педагога, хлопчики та дівчатка, засвоюють важливі навички управління своїм емоційним станом, тілом та мовою, навики взаємодії з партнерами та публікою.

Заняття акторською майстерність допоможуть вашій дитині покращити увагу та пам’ять, розвити уяву, артистизм, здатність імпровізувати, а також збагатити словарний запас, позбутися комплексів, страхів, сором’язливості та дозволять в повній мірі реалізувати свій потенціал.

Акторська майстерність – це запорука успіху вашої дитини зараз та в майбутньому!

Дитина, яка відвідує курси акторської майстерності, вигідно відрізняється від своїх одноліток – вона без комплексів, смілива та впевнена в собі. В майбутньому – це душа компанії, комунікабельна та приємна в спілкуванні людина, що має багатий словарний запас, вміє чітко і правильно висловлювати свої думки та не боїться публічних виступів. Погодьтесь – все це є невід’ємної частиною успішної людини.

km6w_oC3PpU