1222_oooo.plus

Галина Шостак

засновниця мережі дитячих садочків та навчального центру для дітей, батьків та педагогів Emily Club

 


У дитинстві я ніколи не хотіла працювати з дітьми. Коли мої подруги мріяли про роботу вчительки, я бачила себе адвокатом у великій компанії. Після закінчення юридичного факультету, протягом 7 років я будувала успішну кар’єру в міжнародному банку.

Все кардинально змінилось з народженням першої доньки, Емілії. Мене дуже зацікавило все, що пов’язане з дітьми. Я читала купу літератури, шукала відповіді на питання: як зробити мою доньку щасливою, як не нашкодити своїм вихованням, як виростити повну, цілісну особистість, яка розуміє себе, свої бажання, займається тим, що їй подобається і відчуває гармонію і любов. Час йшов швидко і вже треба було повертатись на роботу. Ідея свого дитячого центру вже росла в мені, проте знадобився ще рік, щоб наважитись.

І ось, в 2014 році я відкрила дитячий центр, ще тоді як клуб для всієї сім’ї, – місце, де моя дитина та її друзі будуть весело і в грі проживати своє дитинство, а батьки будуть спокійні за своїх дітей.

Всі ці роки ми з моєю командою наполегливо працювали і продовжуємо працювати над тим, щоб створити ідеальне місце для дітей. Клуб для всієї сім’ї з часом трансформувався в навчальний центр, пізніше, ми сконцентрувались на основній своїй діяльності – дитячому садку. На сьогодні мережа Emily Club складається з трьох дитячих садочків, розділених за віком. Починаючи від ясел і до школи: Emily Baby ClubEmily Day Care та Emily Preschool.

Але є те, що залишилось незмінним і надважливим – наша ціль – щасливе дитинство.

Наша основна задача як дошкільного закладу – забезпечити дитині здорове, щасливе і безтурботне дитинство, повне радості, вражень і спілкування з друзями.

Ми постійно працюємо і розвиваємось. Так, не все йде гладко, щось дається легше, щось важче. Ми змінюємо методики, змінюємо підходи, навчаємо викладачів, намагаємось іти за дітьми, бо одна з наших основних задач – прищепити інтерес до навчання в майбутньому.

Для нас дуже важлива робота з батьками. Тільки працюючи разом, в синергії, ми можемо дати нашим дітям найкраще. Тому, в першу чергу, ми вибираємо своїх батьків, людей, які сповідують ті самі цінності, що і ми.

Якщо вам близькі мої слова, якщо ви вважаєте, що щасливе і гармонійне дитинство, наповнене активними іграми та цікавими проектами важливіше за ранній інтелектуальний розвиток, ми запрошуємо вас завітати і познайомитись з нами.