Правила відвідування сімейного клубу
“Emily Club”

«Emily Club» – це повноцінний розвиток сім’ї – дітей та їхніх батьків. Ми турбуємося про емоційне здоров’я та комфорт наших відвідувачів, тому просимо Вас дотримуватися таких правил :

 1. Клуб для всієї сім’ї «Emily Club» (надалі – клуб) надає свої послуги щоденно з 09.00 до 21.00.
 2. Для того, щоб стати членом клубу необхідно придбати абонемент1 на відвідування занять та заповнити анкету2. Без заповненої анкети, адміністратор має право не допустити дитину на заняття.
 3. Абонемент дозволяє відвідувати оплачені заняття та діє один календарний місяць.
 4. Абонементи діють на 4, 8 або 12 занять за обраною програмою.
 5. У разі пропуску занять, передбачених абонементом, можлива компенсація пропущених занять за рахунок відвідування інших занять клубу протягом поточного оплаченого календарного місяця, які підходять за віком та за наявності вільного місця у групі.
 6. Абонемент пред’являється адміністратору перед початком заняття, а після заняття повертається клієнтові. В разі відсутності абонемента, клієнт оплачує разове заняття.
 7. Інформація про відвідані заняття фіксується в абонементі і в базі даних клубу.
 8. Своєчасно продовжуючи абонемент, Ви отримуєте право на знижки, участь в акціях клубу та гарантовано отримуєте місце в групі.
 9. В клубі постійно діють різноманітні акції та знижки. Знижки не сумуються. Максимальна знижка, яку може отримати клієнт – 20%. Про деталі поточних акцій і знижок ви можете дізнатись у адміністратора.
 10. До занять допускаються діти, які не мають медичних протипоказань до відповідних навантажень. Відповідальність за життя та здоров’я дитини під час її перебування в клубі лежить на батьках. Клуб не надає медичних послуг (оцінка стану здоров’я, спостереження, контроль за станом здоров’я тощо).
 11. Якщо дитина має захворювання, що вимагає періодичного прийому лікарських препаратів, а також за наявності ризику екстрених ситуацій, пов’язаних з даним захворюванням, батьки зобов’язані письмово повідомити про це в анкеті. За достовірність наданої в анкеті інформації батьки несуть персональну відповідальність.
 12. Ми турбуємося про здоров’я та самопочуття дітей і педагогів, тому, переконливо просимо Вас залишати дитину вдома, якщо у неї: У разі порушення цього правила, адміністратор клубу має право не допустити дитину на заняття.
 13. Переконливо просимо повідомляти адміністрацію клубу про майбутню відсутність дитини на занятті.
 14. Всі заняття проводяться з урахуванням фізіологічних і психологічних особливостей дітей. Тому, ми рекомендуємо Вам приводити дітей на заняття в рамках вікових обмежень. Для досягнення найкращих результатів повідомляйте педагога про індивідуальність дитини, риси її характеру та уподобання.
 15. Для отримання найкращого результату намагайтесь відвідувати заняття регулярно.
 16. Діти до 3-х років відвідують заняття в супроводі дорослого . На заняття малюк може приходити з мамою, татом, бабусею, нянею (один супроводжуючий ). Це пов’язано, насамперед, з емоційною близькістю мами і малюка.
 17. Діти старші 3-х років займаються самостійно. Перебування батьків на занятті допускається лише в тому випадку, коли це потрібно для адаптації дитини до колективних занять.
 18. Приводьте дітей на заняття і забирайте із занять вчасно. Це допоможе Вашій дитині органічно влитися в роботу групи, без шкоди для навчального процесу. Інші діти також будуть почувати себе комфортно.
 19. Повідомляйте викладачів або адміністраторів клубу про те, хто з родичів забирає Вашу дитину після занять.
 20. Не приносьте на заняття небезпечні предмети, жувальні гумки, цукерки. Приносити та розпивати алкогольні напої в клубі суворо заборонено.
 21. Просимо вас бережно ставитись та користуватись майном клубу.
 22. Перебуваючи на території клубу, в ігровій кімнаті, на заняттях із дитиною, поводьтесь чемно та з повагою ставтесь до інших відвідувачів.
 23. Відео та фотозйомка в приміщенні клубу без дозволу керівництва заборонена.
 24. Адміністрація клубу залишає за собою право вносити зміни в чинний розклад занять та в діючі правила клубу. Про перенесення занять адміністратор повідомляє за допомогою дзвінка або смс.
 25. Адміністрація не несе відповідальності за збереження забутих, загублених або залишених без нагляду речей відвідувачів.
 26. Заповнення анкети та/або придбання абонемента підтверджує згоду клієнта з усіма перерахованими правилами клубу та зобов’язує до їх виконання.
 27. Одягайте дитину в зручну форму, що відповідає виду заняття. Обов’язковим є змінне взуття або шкарпетки. Дорослі можуть роззутись або одягти бахіли. В цілях гігієни, прохід в клуб босоніж заборонений.

Нам приємно, коли Ви приходите до нас у гарному настрої. Це передається Вашим дітям і нашим співробітникам та підвищує якість навчального процесу.

Посміхайтесь частіше