Що таке емоційний інтелект (EQ)? – це вміння розуміти свої емоції, керувати ними; вміння розпізнавати емоції оточуючих та досягати бажаних результатів. Цей курс вже декілька місяців, як введений в програму садочків. Ми бачимо реальні результати! І впевнені, ви їх побачите теж! Для чого розвивати емоційний інтелект? – діти з розвиненим емоційним інтелектом мають більш високу самооцінку, вони впевненіші в собі; – швидко адаптуються до нових обставин; – успішніше навчаються і користуються популярністю у своїх однолітків; – ефективніше діють в конфліктних ситуаціях і проявляють менше неспокою. – це дуже допомагає і в дорослому житті.

Як будемо розвивати на заняттях?

  • працюємо за власною програмою, спрямованою на первинний етап у розвитку емоційного інтелекту – пізнання та розуміння емоцій.
  • знайомимося з основними емоціями та почуттями через ігри та вправи, обговорюємо їх.
  • програємо ситуації, де вчимося контролювати та приймати свої емоції та емоції оточуючих.

Що дитина отримає після проходження курсу? – розуміння базових емоцій, почуттів; – вміння проявляти та пояснювати свої емоції; – відчуття та розуміння емоцій оточуючих; – навчиться долати страхи та комплекси; – стане більш впевненою та цілеспрямованою; – покращить комунікативні навички; – сертифікат про проходження курсу. Курс розрахований на 27 занять. Початок занять – 15 ЛЮТОГО! Заняття проходитимуть щопонеділка та щосереди о 18.00, тривалість – 45 хв. Запис за телефоном: 38 063 8716117 або 38 098 2002671. Розвинений EQ — основа успішного майбутнього!

Розвиток емоційного інтелекту

Розвиток емоційного інтелекту